Poletni delovni čas blagajne in knjigarne: 10.00–19.00, ob sobotah 10.00–13.00

Nedelja, 1. oktober 2017

Peter Kušter
18.00 Cankarjev dom (Linhartova dvorana)

The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermott
Peter Kušter

Režiserka: Ivana Djilas
11+, 90 min
Bizarna opereta
Slovensko narodno gledališče Nova Gorica

Ponedeljek, 2. oktober 2017

Jutri je bila zabava
9.30 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Toon Tellegen
Jutri je bila zabava
Režiserka: Martina Maurič Lazar
3+, 45 min
Lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Ljubljana
Pekarna Mišmaš
11.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Šentjakobski oder)

Svetlana Makarovič
Pekarna Mišmaš

Režiser: Jure Novak
5+, 50 min
Igrana predstava s songi
Slovensko ljudsko gledališče Celje
mali modri in mali rumeni
11.00 Cankarjev dom (Kosovelova dvorana)

Leo Lionni
mali modri in mali rumeni

Režiser: Miha Golob
3+, 40 min
Lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Maribor
Pekarna Mišmaš
17.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Šentjakobski oder)

Svetlana Makarovič
Pekarna Mišmaš

Režiser: Jure Novak
5+, 50 min
Igrana predstava s songi
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Hamlet pa pol
19.00 Cankarjev dom (Klub)

Jaka Andrej Vojevec
Hamlet pa pol

Režiser: Jaka Andrej Vojevec
12+, 70 min
Dramska predstava
Celinka, Cankarjev dom, Bufeto, SeVeDa

Torek, 3. oktober 2017

Živalske novice
10.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Primož Suhodolčan
Živalske novice

Režiserka: Ajda Valcl
6+, 45 min
Dramska predstava
Gledališče Koper, SNG Nova Gorica
Srce in popek
17.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše
Srce in popek

Režiserke: Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše
2,5+, 45 min
Doživljajska predstava, interaktivno popotovanje v notranjost telesa

AEIOU gledališče za dojenčke in malčke, Hiša otrok in umetnosti, Društvo lutkovnih ustvarjalcev, Zavod H'art

Romeo in Julija
18.00 Cankarjev dom (Štihova dvorana)

W. Shakespeare in ustvarjalna ekipa
Romeo in Julija

Režiser: Maruša Kink
11+, 60 min
Dramska predstava
Zavod Margareta Schwarzwald in Cankarjev dom

Sreda, 4. oktober 2017

Srce in popek
9.30 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše
Srce in popek

Režiserke: Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše
2,5+, 45 min
Doživljajska predstava, interaktivno popotovanje v notranjost telesa

AEIOU gledališče za dojenčke in malčke, Hiša otrok in umetnosti, Društvo lutkovnih ustvarjalcev, Zavod H'art

Želim si …
18.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Šentjakobski oder)

Jakob Adamič Šeme, Jona Dežman, Manca Gosenca, Pika Kovač, Lota Martinjak, Manca Mihorko, Ajša Ocvirk, Neja Smontara, Gea Stošicki, Maruša Škrjanc
Želim si …

Režiser: Juš A. Zidar
10+ , 80 min
Dramska predstava
SNG Drama Ljubljana

Četrtek, 5. oktober 2017

Kaj pa če …
9.30 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Nebojša Pop Tasić
Kaj pa če …

Režiser: Marko Bulc
5+, 55 min
Dramsko-lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Maribor
10.30 Lutkovno gledališče Ljubljana (Oder pod zvezdami)

Lutz Hübner
Neli ni več

Režiser: Jaša Koceli
12+, 90 min
Glasbena predstava
Lutkovno gledališče Ljubljana
Pobalinska pujsa
10.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Mali oder)

Manica K. Musil
Pobalinska pujsa

Režiser: Miha Golob
3+, 50 min
Lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Maribor
Pobalinska pujsa
17.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Mali oder)

Manica K. Musil
Pobalinska pujsa

Režiser: Miha Golob
3+, 50 min
Lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Maribor
Gledališče od Ž do A
18.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Šentjakobski oder)

Ira Ratej
Gledališče od Ž do A

Režiserka: Ivana Djilas
6+, 55 min
Dramska predstava
SNG Drama Maribor
Neli ni več
10.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Oder pod zvezdami)

Lutz Hübner
Neli ni več

Režiser: Jaša Koceli
12+, 90 min
Glasbena predstava
Lutkovno gledališče Ljubljana

Petek, 6. oktober 2017

Kakec – Kakčeve dogodivščine
9.30 Lutkovno gledališče Ljubljana (Mali oder)

Pernilla Stalfelt
Kakec - Kakčeve dogodivščine

Režiser: Ivica Buljan
2+, 40 min
Predstava za otroke
Mini teater, Novo kazalište Zagreb
Andrej Nespanec
10.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Šentjakobski oder)

Barbara Simoniti
Andrej Nespanec

Režiser: Jack Timmermans
3+, 40 min
Plesno-lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Maribor
Ostržek
11.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Carlo Collodi
Ostržek

Režiser: Silvan Omerzu
6+, 60 min
Lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Ljubljana, Umetniško društvo Konj
Andrej Nespanec
17.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Šentjakobski oder)

Barbara Simoniti
Andrej Nespanec

Režiser: Jack Timmermans
3+, 40 min
Plesno-lutkovna predstava
Lutkovno gledališče Maribor
Nekoč, ko nas ni bilo več
19.30 Lutkovno gledališče Ljubljana (Oder pod zvezdami)

Lotte Faarup
Nekoč, ko nas ni bilo več

Režiserka: Anja Suša
12+, 70 min
Dramska predstava
Lutkovno gledališče Ljubljana

Sobota, 7. oktober 2017

Krickrac, to sem jaz!
10.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Veliki oder)

Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše, Sanja Tropp Frühwald
Krickrac, to sem jaz!

Režiserki: Katja Kähkönen, Sanja Tropp Frühwald
6 mesecev do 6. leta, 30 min
Vizualna plesno-gledališka predstava
Plesni Teater Ljubljana, Gledališče za dojenčke in malčke AEIOU
Medved in mali
11.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Mali oder)

Katja Gehrmann
Medved in mali

Režiserka: Ivana Djilas
2+, 45 min
Lutkovna spletenka
Lutkovno gledališče Ljubljana
Medved in mali
16.00 Lutkovno gledališče Ljubljana (Mali oder)

Katja Gehrmann
Medved in mali

Režiserka: Ivana Djilas
2+, 45 min
Lutkovna spletenka
Lutkovno gledališče Ljubljana
20.000 milj pod morjem
18.00 Cankarjev dom (Linhartova dvorana)

Jules Verne
20.000 milj pod morjem

Režiser: Matjaž Pograjc
6+, 50 min
Dramska predstava
Anton Podbevšek Teater
Želite prejemati spored in novice po elektronski pošti?
3 reasons to book on our web site