Poletni delovni čas blagajne in knjigarne: 10.00–19.00, ob sobotah 10.00–13.00

Koledar predstav

CILJNA SKUPINA
Otroci
Mladina in odrasli
 
PREDSTAVA
ODER
 
FILTER PO DATUMU PREDSTAVE
      Za otroke       Za mladino in odrasle
avgust 2017
26
avgust
sobota
Virginija Volk, foto: Urška Boljkovac
Kyo Maclear
Režiser: Fabrizio Montecchi
Senčna predstava
Veliki oder LGL, ob 18:00
Trajanje 50 min
5.00 €
27
avgust
nedelja
Wanda Lavanda
Lutkovno gledališče Reka
Režiserka: Morana Dolenc
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 11:00
Trajanje 35 min
5.00 €
Nekje drugje, foto Jaka Varmuž
Zala Dobovšek, Nina Šorak, Tin Grabnar, Asja Kahrimanović Babnik
Režiser: Tin Grabnar
Animirana pripoved s kredno risbo
Tunel LGL, ob 18:00
Trajanje 40 min
5.00 €
2
september
sobota
Štiri črne mravljice, foto: Urška Boljkovac
Anja Štefan
Režiser: Martina Maurič Lazar
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 11:00
Trajanje 35 min
5.00 €
Štiri črne mravljice, foto: Urška Boljkovac
Anja Štefan
Režiser: Martina Maurič Lazar
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 17:00
Trajanje 35 min
5.00 €
9
september
sobota
Karelčkove zgodbice, foto: Urška Boljkovac
Rotraut Susanne Berner in Saša Eržen
Režiser: Silvan Omerzu
Lutkovna predstava
Predstava odpovedana
Kulturnica LGL, ob 11:00
Trajanje 35 min
Karelčkove zgodbice, foto: Urška Boljkovac
Rotraut Susanne Berner in Saša Eržen
Režiser: Silvan Omerzu
Lutkovna predstava
Predstava odpovedana
Kulturnica LGL, ob 17:00
Trajanje 35 min
10
september
nedelja
Doktor Faust
Milan Klemenčič, po motivih iz 18. stoletja
Režiser: Jelena Sitar
Lutkotečna predstava
Grajsko gledališče, ob 19:00
Trajanje 60 min
5.00 €
12
september
torek
Sapramiška
Svetlana Makarovič
Režiser: Nace Simončič / Brane Vižintin
Osvežena lutkotečna predstava
Veliki oder LGL, ob 17:00
Trajanje 40 min
5.00 €
15
september
petek
Kamniti čevelj, foto Ajda Schmidt
AGRFT
Režiserka: Anja Mejač
Plesno igrana predstava
Oder pod zvezdami, ob 18:00
Trajanje 50 min
10.00 €
16
september
sobota
Kamniti čevelj, foto Ajda Schmidt
AGRFT
Režiserka: Anja Mejač
Plesno igrana predstava
Oder pod zvezdami, ob 18:00
Trajanje 50 min
10.00 €
21
september
četrtek
Škrt škrt kra čof!
Kitty Crowther
Režiserka: Ivana Djilas
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 17:00
5.00 €
22
september
petek
Tajno društvo PGC, Foto: Urška Boljkovac
Anton Ingolič, Nebojša Pop Tasić
Režiser: Marko Bulc - Mare
Dramska predstava
Veliki oder LGL, ob 17:00
Trajanje 80 min
5.00 €
23
september
sobota
Škrt škrt kra čof!
Kitty Crowther
Režiserka: Ivana Djilas
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 11:00
5.00 €
Škrt škrt kra čof!
Kitty Crowther
Režiserka: Ivana Djilas
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 18:00
5.00 €
24
september
nedelja
Doktor Faust
Milan Klemenčič, po motivih iz 18. stoletja
Režiser: Jelena Sitar
Lutkotečna predstava
Grajsko gledališče, ob 19:00
Trajanje 60 min
5.00 €
26
september
torek
Škrt škrt kra čof!
Kitty Crowther
Režiserka: Ivana Djilas
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 17:00
5.00 €
27
september
sreda
Pepelka, foto: Urška Boljkovac
Simona Semenič
Pepelka  5+
Režiserka: Ivana Djilas
Dramska predstava
Šentjakobski oder LGL, ob 17:00
Trajanje 60 min
5.00 €
28
september
četrtek
Škrt škrt kra čof!
Kitty Crowther
Režiserka: Ivana Djilas
Lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 17:00
5.00 €
30
september
sobota
Jutri je bila zabava, foto: Urška Boljkovac
Toon Tellegen
Režiser: Martina Maurič Lazar
Lutkovna predstava
Veliki oder LGL, ob 11:00
Trajanje 45 min
5.00 €
Jutri je bila zabava, foto: Urška Boljkovac
Toon Tellegen
Režiser: Martina Maurič Lazar
Lutkovna predstava
Veliki oder LGL, ob 17:00
Trajanje 45 min
5.00 €
1
oktober
nedelja
Pekarna Mišmaš
Svetlana Makarovič
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Avtor dramatizacije, dodatnih songov in režiser: Jure Novak
Igrana predstava s songi
Šentjakobski oder LGL, ob 11:00
Trajanje 50 min
5.00 €
Pekarna Mišmaš
Svetlana Makarovič
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Avtor dramatizacije, dodatnih songov in režiser: Jure Novak
Igrana predstava s songi
Šentjakobski oder LGL, ob 17:00
Trajanje 50 min
5.00 €
Peter Kušter
The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermott
SNG Nova Gorica
Režiserka: Ivana Djilas
Bizarna opereta, otvoritvena predstava festivala
Cankarjev dom, ob 18:00
Trajanje 90 min
5.00 €
Hamlet pa pol
Jaka Andrej Vojevec
Celinka, Cankarjev dom, Zavod Bufeto, Zavod SeVeDa
Režiser: Jaka Andrej Vojevec
Komedija zmešnjav
Cankarjev dom, ob 19:00
Trajanje 60 min
5.00 €
2
oktober
ponedeljek
Jutri je bila zabava, foto: Urška Boljkovac
Toon Tellegen
Režiser: Martina Maurič Lazar
Lutkovna predstava
Veliki oder LGL, ob 9:30
Trajanje 45 min
5.00 €
Pekarna Mišmaš
Svetlana Makarovič
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Avtor dramatizacije, dodatnih songov in režiser: Jure Novak
Igrana predstava s songi
Šentjakobski oder LGL, ob 11:00
Trajanje 50 min
5.00 €
mali modri in mali rumeni
Leo Lionni
Lutkovno gledališče Maribor
Režiser: Miha Golob
Lutkovna predstava
Cankarjev dom, ob 11:00
Trajanje 40 min
5.00 €
Pekarna Mišmaš
Svetlana Makarovič
Slovensko ljudsko gledališče Celje
Avtor dramatizacije, dodatnih songov in režiser: Jure Novak
Igrana predstava s songi
Šentjakobski oder LGL, ob 17:00
Trajanje 50 min
5.00 €
3
oktober
torek
Živalske novice
Primož Suhodolčan
Gledališče Koper in SNG Nova Gorica
Avtorica dramatizacije in režiserka: Ajda Valcl
Dramska predstava
Veliki oder LGL, ob 10:00
Trajanje 45 min
Srce in popek
Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše
Gledališče za dojenčke in malčke AEIOU, Hiša otrok in umetnosti, Društvo lutkovnih ustvarjalcev, Zavod H'art
Doživljajska predstava, interaktivno popotovanje v notranjost telesa
Veliki oder LGL, ob 17:00
Trajanje 45 min
5.00 €
Romeo in Julija
William Shakespeare in ustvarjalna ekipa
Zavod Margareta Schwarzwald in Cankarjev dom
Avtorica koncepta in režiserka: Maruša Kink
Gledališka predstava
Cankarjev dom, ob 18:00
Trajanje 60 min
5.00 €
4
oktober
sreda
Srce in popek
Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše
Gledališče za dojenčke in malčke AEIOU, Hiša otrok in umetnosti, Društvo lutkovnih ustvarjalcev, Zavod H'art
Doživljajska predstava, interaktivno popotovanje v notranjost telesa
Veliki oder LGL, ob 9:30
Trajanje 45 min
5.00 €
Želim si …
Avtorski projekt na podlagi izbranih besedil z natečaja Najst
SNG Drama Ljubljana
Režiser: Juš A. Zidar
Dramska predstava
Šentjakobski oder LGL, ob 18:00
Trajanje 80 min
5.00 €
5
oktober
četrtek
Kaj pa če …
Nebojša Pop Tasić
Lutkovno gledališče Maribor
Režiser: Marko Bulc
Dramsko-lutkovna predstava
Veliki oder LGL, ob 9:30
Trajanje 45 min
5.00 €
Pobalinska pujsa
Manica K. Musil
Lutkovno gledališče Maribor
Režiser: Miha Golob
Interaktivna lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 10:00
Trajanje 40 min
5.00 €
Pobalinska pujsa
Manica K. Musil
Lutkovno gledališče Maribor
Režiser: Miha Golob
Interaktivna lutkovna predstava
Mali oder LGL, ob 17:00
Trajanje 40 min
5.00 €
Gledališče od Ž do A
Ira Ratej
SNG Drama Maribor
Režiserka: Ivana Djilas
Poučno-zabavna uprizoritev gledališkega zaodrja
Šentjakobski oder LGL, ob 18:00
Trajanje 55 min
5.00 €
6
oktober
petek
Kakčeve dogodivščine
Pernilla Stalfelt
Mini teater Ljubljana, Novo kazalište Zagreb
Režiser: Ivica Buljan
Predstava za otroke
Mali oder LGL, ob 9:30
Trajanje 35 min
5.00 €
Andrej Nespanec
Barbara Simoniti
Lutkovno gledališče Maribor
Režiser in scenograf: Jack Timmermans
Plesno-lutkovna predstava
Šentjakobski oder LGL, ob 10:00
Trajanje 40 min
5.00 €
Ostržek, foto: Miha Fras
Carlo Collodi
Ostržek  6+
Koprodukcija LGL in Umetniško društvo Konj
Režiser: Silvan Omerzu
Lutkovna predstava
Veliki oder LGL, ob 11:00
Trajanje 60 min
5.00 €
Andrej Nespanec
Barbara Simoniti
Lutkovno gledališče Maribor
Režiser in scenograf: Jack Timmermans
Plesno-lutkovna predstava
Šentjakobski oder LGL, ob 17:00
Trajanje 40 min
5.00 €
Nekoč, ko nas ni bilo več, foto: Miha Fras
Lotte Faarup
Režiser: Anja Suša
Dramska predstava
Oder pod zvezdami, ob 19:30
Trajanje 70 min
5.00 €
7
oktober
sobota
Krickrac, to sem jaz!
Katja Kähkönen, Mateja Ocepek, Katja Povše, Sanja Tropp Frühwald
Plesni Teater Ljubljana, Gledališče za dojenčke in malčke AEIOU
Režiserki in koreografinji: Katja Kähkönen, Sanja Tropp Frühwald
Vizualna plesno-gledališka predstava
Veliki oder LGL, ob 10:00
Trajanje 30 min
5.00 €
Medved in mali, foto: Urška Boljkovac
Katja Gehrmann
Režiser: Ivana Djilas
Lutkovna spletenka
Mali oder LGL, ob 11:00
Trajanje 35 min
5.00 €
Medved in mali, foto: Urška Boljkovac
Katja Gehrmann
Režiser: Ivana Djilas
Lutkovna spletenka
Mali oder LGL, ob 16:00
Trajanje 35 min
5.00 €
20 000 milj pod morjem
Jules Verne
Anton Podbevšek Teater
Režiser: Matjaž Pograjc
Znanstvenofantastični potopis - zaključek festivala s podelitvijo nagrad
Cankarjev dom, ob 18:00
Trajanje 50 min
5.00 €
Želite prejemati spored in novice po elektronski pošti?
3 reasons to book on our web site